Dátum: 2022 augusztus 19. (péntek) | Huba

BIZTOS, HOGY LESZ ÉREM

Biztos, hogy lesz Újpesti érem a Footgolf Páros Match Play ligában!

Jöhet a páros final four!

Két újpesti páros is a legjobb négy között a Páros Match Play Ligában, ráadásul még az egymás elleni játék is összejöhet, hiszen külön ágra kerültek párosaink.

Ez úton mellékeljük a szövetség sajtósa által készített beszámolót a bennünket érintő negyeddöntőkről.

22.04.04

Az egyéni küzdelmek után a párosoknál is kialakult a legjobb négy mezőnye a Footgolf Match Play Openben.

Negyeddöntő:

Flink János & Zsuppán Péter UTE vs. Csatári Zoltán & Szabó László 4 - 2 (hosszabbítás után)

Úgy tűnt, pontgazdag meccs lesz belőle (1-1 három lyuk után), de ezt követően kilenc szakaszon játszottak döntetlent. A meccs így a hajrában dőlhetett volna el, de végül csak a ráadásban derült ki a győztes páros kiléte, mivel a végjátékban 1-1 szakaszt behúzva 2-2-vel zárták a 18 szakasznyi küzdelmet. A háromszakaszos playoffban aztán az első és a harmadik lyukon Flink Jánosék voltak jobbak, amivel búcsúztatták Csatári Zoltánékat.

Bogár Krisztián & Rigó Zsolt vs. Füzesi Zsolt & Karakas Attila 5 – 6

Az újpestiek remekül kezdtek és Karakas Attiláék neve mellett öt szakasz után 3-0-s vezetés volt kiolvasható a score kártyából. A meccs feléig ezt meg is őrizték (1-4), sőt, nem sokkal később 1-5 és 2-6 is volt az állás. Bogár Krisztiánék 2-6-nál, négy szakasszal a vége előtt, az utolsó pillanatban indították meg a hajrát és a 18-as előtt már csak egy pontra voltak (5-6), de Füzesi Zsoltéknak egy iksz elég volt a tovább jutáshoz az utolsó lyukon.